Įvairių Arbatų Rinkinys

Šiame arbatų rinkinyje rasite 5 skirtingų rūšių bei regionų arbatas - 2 juodąsias, 2 žaliąsias ir 1 ulongo arbatą. Šį rinkinį rekomenduojame pradedantiesiems arbatų mylėtojams, susipažinimui su skirtingomis arbatų rūšimis.

Arbatų rinkinį sudaro:

  1. Margaret's Hope TGFOP Darjeeling Juodoji Arbata (20 g) iš Darjeeling regiono Indijoje. Kaip ir Assam arbatos, ši arbata yra turtingo ir stipraus skonio. Visgi salyklo užuominas čia keičia muskato ir juodųjų serbentų prieskonis.
  2. Keemun Gold Juodoji Arbata (20 g) iš Keemun regiono Kinijoje. Kiniškos arbatos yra žymiai švelnesnės nei Indiškos, neturi juodosioms arbatoms būdingo aštrumo. Keemun arbata yra viena iš populairiausių pasaulyje ir pasižymi skonių gilumu bei laikoma aukštos kokybės vynų atitikmeniu arbatų pasaulyje.
  3. Japonijos Sencha Žalioji Arbata (25 g) iš Kagoshima prefektūros Japonijoje. Sencha yra tradicinė žalioji arbata, labai paplitusi Japonijoje ir naudojama arbatos ceremonijose.
  4. Taivano Long Jing Dragon Well Žalioji Arbata (20 g) iš San Shai regiono Taivane. Long Jing arbatos yra labiau būdingos Kinijai, bet šią arbatą išbandyti tiesiog būtina. Rankomis skinta ir apdorota arbata turi lengvą, šviežiai nupjautos žolės kvapą bei švelnų, lengvą skonį.
  5. Ali Shan Kalno Ulongo Arbata (25 g) iš Taivano, auginta ant Ali Shan kalno. Arbata skinta, apdirbta ir susukta į rutuliukus rankomis ir yra viena iš populiariausių ulongo arbatų pasaulyje. Silpnai fermentuota (15 - 25%), ši arbata pasižymi švelniu, kreminiu skoniu ir lengvu aromatu
10.59€